Prindi kaasa

Sinu DiSC profiil

Me oleme erinevad! 

Et olla õnnelikum eraelus ja edukam oma töös, peaksime ennekõike tundma ennast paremini. DiSC teooria kohaselt soovime me kõik käituda omal viisil ja selle viisi tundmine on väga oluline, kui soovime edu saavutada. Oma DiSC profiili tundmine aitab meil valida enda jaoks sobivat tööd või siis teadlikult suurendada oma tugevusi, et saavutada veelgi paremaid tulemusi oma senises ametis. Ühtlasi aitab selline teadmine ka tunda oma nõrkusi, mis on eelduseks nende ületamisel. Veelgi enam, kui oleme paremini ennast tundma õppinud, võime õppida tundma paremini ka meie käekäigus olulisi inimesi.

Vanasõna, ära tee teistele seda, mida tahad, et endale ei tehtaks ei toimi täielikult. Fakt on see, et inimesed soovivad, et nendega käitutakse erinevalt ehk siis niimoodi, kuidas see vastab nende käitumisprofiilile.

Soovid oma DiSC profiili teada saada?

Vastates 24 küsimusele, mis võtab aega ligikaudu kümme minutit võid avastada enda kohta palju rohkem kui seni teadsid. See pole test õigete ja valede vastustega, vaid vastamise tulemusel selgub, mis on Sinu käitumisprofiil oma tugevuste, eelistuste ja ka nõrkuste ning hirmudega.

Kohtume Sinuga pärast testi täitmist ja vestleme ca tund aega, et anda veelgi rohkem tagasisidet ja sisu sinu DiSC profiilile. DiSC Classic 2.0 testi ja vestluse hind on kokku 100 EUR + km.

Palun täida allolevad väljad ja saadan Sulle lingi küsimustiku täitmiseks!

Disc profiil
© 2019 CARPEMA OÜ Pirita tee 26f-5, 10127 Tallinn, Eesti tel/fax +372 56 499800 roman[ät]carpema.ee